Loading...
Participants2020-03-02T19:07:30+00:00

The list of participants will be updated continuously.

Children 8-10 years

Team name Club Country
Team Ivalu Greve Gymnastic Club Denmark
Team Violet Greve Gymnastic Club Denmark
Team Lucca Greve Gymnastic Club Denmark
Team Vantaa Isabel Vantaan Voimisteluseura Finland
SK MG MANTILA Brno Monkeys SK MG MANTILA Brno Czech republic
Team Gentium ROG Denmark

Children 10-12 years

Team name Club Country
Team Vivanit Greve Gymnastic Club Denmark
Team Nora Greve Gymnastic Club Denmark
Team Svalan Fimleikafelagið Støkk Faroe Islands
Team Tilja Seinäjoen Voimistelijat Finland
Tilja Flex Seinäjoen Voimistelijat Finland
Minetit Kids Tampereen Sisu Finland
Gloria Vega Pakilan Voimistelijat Finland
Team Mira Havnar Fimleikafelag Faroe Islands
Team Merida Espergærde IF Denmark
Smiley Rythmica Lux Luxembourg
Team Unika Næsby IF Denmark
Freyat Glow HJM-tiimi Finland

Children 12-14 years

Team name Club Country
Team Astra Greve Gymnastic Club Denmark
Team Azurit Greve Gymnastic Club Denmark
Hohde Tapiolan Voimistelijat Finland
Team Vantaa Prejr Vantaan Voimisteluseura Finland
Team Ring Gymnastics and Sports Club Elise Finland
Belinda Jyväskylän Naisvoimistelijat Finland
Freyat Stars HJM Finland
Team Bjalla Havnar Fimleikafelag Faroe Islands
Ionit07 Olarin voimistelijat Finland
Freyat Future HJM Finland
Team Vela Fimleikafelagið Ljósið Faroe Islands

Junior

Team name Club Country
Team Liva Greve Gymnastic Club Denmark
Team Petit Greve Gymnastic Club Denmark
Tapiola Gloria Elise Tapiolan Voimistelijat, Pakilan Voimistelijat, Eli Finland
SV Valor Lahjan Tytöt, Turun Pyrkivä Finland
Illusion Jr Novel TVS Illusion Finland
Team Freia Havnar Fimleikafelag Faroe Islands
Freyat Junior HJM Finland
Fixe Junior Keravan Voimistelijat Finland
Team Flykran Støkk Faroe Islands
SV Sestra Junior Lahjan Tytöt & Turun Pyrkivä Finland
Team Amaryllis Hillerød Denmark

Senior

Team name Club Country
Team Greve Senior Greve Gymnastic Club Denmark
Team Hekla Havnar Fimleikafelag Faroe Islands
Team Hulda Havnar Fimleikafelag Faroe Islands
Team Octavia Farum Denmark

Short program – Children

Team name Club Country
Arabesque Rythmo-Cats Luxembourg Luxembourg

Short program – Junior

Team name Club Country
Future United Næsby IF Denmark

Short program – Senior

Team name Club Country
Team Bella Greve Gymnastic Club Denmark
Team Dicentra Hillerød Denmark